Wirtualne stoisko f. SUPFINA na targach GRINDTEC 2018

W tym roku, na targach GrindTec nie tylko pobite zostały dotychczasowe rekordy frekwencji, ale również zaprezentowano nowy Spiro F12, Spiro F5 oraz automatykę SpiroF7, wszystkie na bardzo wysokim poziomie.

Wszystkim tym, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w tym pokazie, bądź dla tych ,którzy z chęcią ponownie odwiedziliby nasze stoisko, stworzyliśmy wirtualny pilotaż prezentujący zdjęcia oraz filmy z tego czasu, wzbogacony o dodatkowe informacje na temat maszyn Spiro.

 

News GrindTec 2018 VR

Pod hasłem „Dokładne szlifowanie we wszystkich rozmiarach” ( z ang. ‘Fine grinding in all sizes’), kryją się trzy typy dokładnych szlifierek zaprezentowanych na powierzchni 120 m2 stoiska.

Pierwszą z nich jest szlifierka F12- największa spośród wszystkich maszyn Spiro, która w tym roku miała na targach swój debiut. Spiro F12 poszerza zakres serii dokładnych szlifierek o poziom wyżej, zaprojektowana do obrabiania elementów ( o średnicy od 6mm do 420mm), posiada odpowiednio dobraną wysokość , równoległość oraz wymagania dot. płaskości, wszystko stworzone w sposób ekonomiczny, z wysokiej klasy precyzją. Dzięki solidnej konstrukcji maszyny F12, założeniu energooszczędności oraz momentowi obrotowemu, system imponuje swoją ergonomicznością, intuicyjnością oraz najwyższą jakością.