Witamy w firmie Isotek Sp. z o.o.

ISOTEK Sp. z o.o. wyodrębniła się z firmy GALLO-EX j.v. i rozpoczęła w 1996 roku samodzielną działalność. Profesjonalizm oraz wysokie wymagania jakościowe, jakie spełniają nasi partnerzy, stały się inspiracją przy tworzeniu nazwy ISOtek.

ISOTEK to firma handlowa z bogatym doświadczeniem w branży urządzeń kontrolno – pomiarowych, maszyn wytrzymałościowych oraz narzędzi i obrabiarek do obróbki skrawaniem. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu, a swoim zasięgiem obejmuje cały kraj.

Od samego początku działalności firma ISOTEK współpracowała na zasadzie wyłączności z renomowanymi światowymi producentami narzędzi i urządzeń przemysłowych, posiadającymi certyfikaty jakości ISO.

Firma ISOTEK dociera do przedsiębiorstw na terenie Polski i Słowacji oferując kompleksową i rzetelną obsługę w zakresie dostaw urządzeń i narzędzi. Obecnie obsługujemy kilkuset klientów i liczba ta systematycznie wzrasta.

Zaufali nam:

oraz wielu innych.

Naszym celem jest nie tylko sprzedaż produktów, ale przede wszystkim zapewnienie wysokiej jakości usług. Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów jest do państwa dyspozycji.

Zachęcamy do składania zapytań w celu złożenia szczegółowej oferty handlowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. :
Szlifierki, szlifierki uniwersalne, szlifierki do wałków, szlifierki do otworów, szlifierki narzędziowe, szlifierki bezkłowe, ostrzarki, centra szlifierskie, dłutaki, dłutaki Fellows’a, frezy ślimakowe, honownice do kół zębatych, tarcze diamentowe, wiertła lufowe, sprawdziany, sprawdziany do gwintów, sprawdziany do wielowypustów, koła zębate, przeciwsprawdziany, przeciągacze do rowków, przeciągarki, twardościomierze podręczne, twardościomierze stacjonarne, maszyny wytrzymałościowe, oraz wiele innych.